Sdružení architektů Michala Fišera a Davida Mareše; do r.2010 byl členem sdružení Jana Kolář. Stálí spolupracující architekti jsou Tomáš Bílek, Tomáš Feistner, Jana Ilková, Kateřina Richtrová, Jindřich Ševčík, Jiří Švehlík, Petr Šťovíček, Jan Tyrpekl, Ondřej Vojtíšek, Viktor Vlach, Tomáš Zdvihal a Milesa Anděra Zrnić.

Při řešení úloh nás zajímá správné uspořádání věcí hledáme v protichůdnosti jednot ve složitosti jednoduchost v chaosu řád hledáme krásu.

Věříme, že současná architektura má mluvit současným jazykem. Má být sebevědomá a kontextuální - vycházet z hodnot okolí a minulosti. Je to další vrstva, která přináší zprávu o naší době.

Specializujeme se na všestrannost. Zajímá nás celý rozsah architektonické práce od velkého měřítka (krajina - město - veřejný prostor), přes jednotlivé stavby až po detail. To vše je architektura.

Zajišťujeme všechny stupně služby architekta: koncepce, studie, dokumentaci pro územní a stavební řízení, podrobné prováděcí projekty a autorský dozor na stavbě. Oporou je nám stálý tým spolupracujících profesí.